Damian Drăghici – „Mă întorc la nai, am venit acasă!”, acompaniat de Orchestra Naţională „Valahia” a Primăriei Capitalei, condusă de maestrul dirijor Marius Zorilă
21:20 – 22:00 –Damian Drăghici – „Mă întorc la nai, am venit acasă!”, acompaniat de Orchestra Naţională „Valahia” a Primăriei Capitalei, condusă de maestrul dirijor Marius Zorilă